Miasto Rewal na malowankach – kolejna reklama miasteczka

Wakacje nad Morzem Bałtyckim z dzieciakami to pierwszorzędny koncept dla całej rodziny. Wspólny urlop wzmacnia relacje rodzinne, a dla pociech jest bardzo rozwijające. Jest jedynie mały problem takiej odmiany spędzania wczasów, czyli zła pogoda. Ciężko sobie nawet wyobrazić w jakich opałach są rodzice, kiedy ich pociechy się nudzą. Z tego powodu jakaś część hoteli wręcza klientom z dziećmi malowanki z miejscami w Rewalu.Pokoje Rewal Ośrodki oferujące malowanki można wyszukać na stronie http://www.rewal.net.pl/noclegi/pokoje-18/ . Dla Rewala to świetna reklama, dla milusińskich znana rozrywka, a dla rodziców wytchnienie od kapryśnych pociech. Hotele, które jako pierwsze zaczęły rozdawać kolorowanki promujące atrakcje w Rewalu to:

Domki „Ostoja” mieszczą się przy ul Kasztanowej. Maluchy mogą spodziewać się tutaj mnóstwo udogodnień, pośród nich znajdują się piaskownica z zabawkami, ślizgawka, huśtawka, domek dmuchany dla dzieci. Dorośli mogą liczyć na komfortowe pokoje, teren na grill a także wędzarnie

Dom gościnny „Wisienka” to obiekt położony w cichej okolicy będący znakomitym miejscem dla rodzin, które pragną odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Na miejscu znajduje się między innymi plac zabaw dla dzieci. Wisienka to miejsce noclegowe mile zapamiętane przez wielu gości.

Ośrodek Wczasowy Bosman zaprasza do spędzenia wczasów w hotelu zlokalizowanym zaledwie kilka sekund od plaży. Na klientów obiektu czeka znakomite wyposażenie, a dogodne zlokalizowanie sprawia, że kuracjusze mają mnóstwo możliwości wypoczynku.

Obiekty Bursztynek to parę nowych domków położonych jedynie pięć minut od morza. W tym obiekcie wyjątkowo mile widziane są rodziny. Na terenie ośrodka jest mnóstwo zieleni, a ponadto doskonały plac zabaw dla najmłodszych.

Dworek Zielińskich znajduje się w kameralnym miejscu, jednocześnie okrążonym zielenią. Budynek mieści się niedaleko kolejki wąskotorowej. Miejsce posiada między innymi parking, oraz plac zabaw. Cudowny relaks w pierwszorzędnej atmosferze.

Pokaż więcej ...

Musisz się zalogować aby móc komentować.