Czy warto spędzić wczasy w Kudowie Zdroju ?

Jednym z najpopularniejszych miejsc na urlop jest Kudowa Zdrój . To spokojne miasto znajdujące się w Kotlinie Kłodzkiej jest popularnym miejscem podróży urlopowiczów z Polski, ale jego walory turystyczne nie uszły również turystom z poza kraju.

Do atrakcji wartych zobaczenia w Kudowie-Zdroju zalicza się:

Kaplica Czaszek w Czermnej To nie możliwe, aby ktoś wszedł tam i choć przez chwilę nie myślał nad nietrwałością życia. Ponad trzy tysiące kości umieszczonych w komnacie sprawia w tym samym czasie niepokój i uznanie. Pod podłogą umieszczono dalsze ponad 20 000 kości. Są to ofiary wojen śląskich i epidemii z XVIII stulecia.

Muzeum Rzemiosła Jeśli twierdzisz, że masz zbyt trudno w pracy to jak najbardziej musisz do niego zawitać :) Dowiesz się, jak rzemieślnik pracował w mieście w zeszłym stuleciu. Absorbujące historie oprowadzających sprawią, że niewątpliwie nie będzie nudno, a każdy zwiedzający zobaczy stare dbałe metody wytwarzania produktów.

Kudowa ZdrójPoza atrakcjami dla zwiedzających Kudowa Zdrój postarała się o zorganizowanie solidnej infrastruktury noclegowej. W ofercie znajdują się hotele z basenami, proponujące masaże, jak również posiadające prywatne lokale gastronomiczne. Należy wspomnieć, że spa w Kudowie Zdroju gwarantuje znakomity relaks. Rodziny z małymi dziećmi znajdą hotele oferujące na wyposażeniu takie ułatwienia, jak place zabaw, kącik zabaw, menu dla dzieci.

Właściciele miejsc noclegowych postarali się ponadto o rozrywki dla dzieci podczas deszczowej pogody. Mistrzowskim hitem stały się malowanki z atrakcjami Kudowy Zdroju. Jest to doskonały pomysł z kilku przyczyn. Przede wszystkim dzieci mają rozrywkę w razie kiepskiej pogody, mogą rozwijać zdolności manualne, a dodatkowo poznawać atrakcje w mieście uzupełniając malowanki. Jest to zarówno krótki czas odpoczynku dla opiekunów.

Pokaż więcej ...

Do atrakcji wartych zobaczenia w Kudowie-Zdroju zalicza się:

Musisz się zalogować aby móc komentować.